אודות

ספוט ישראל הינה משווקת של מוצרי חברת GLOBAL STAR בישראל, חובבי הטרקים ברחבי העולם ידועים כאנשים אשר אוהבים אתגרים ולא פוחדים מסיכונים .עם זאת מטיילים מנוסים צריכים לדעת כיצד להתמודד עם אותם סיכונים על ידי תכנון נכון של המסלול, ביגוד המתאים לתנאי מזג האוויר,נעליים תואמות, מזון, מים ועוד קהל המטיילים בעולם הולך וגדל ונושא הבטיחות עולה מדרגה משנה לשנה, נשיאת מכשיר איתור לוויני בעל כפתור SOS במהלך הטיול הינה תוספת חשובה ביותר והיא מצילה חיים .

 

ספוט ישראל הוקמה ב- 2009 בעקבות אהבתינו הרבה לטיולים בארץ ובעולם, הבנתינו כי בזכות הטכנולוגיה ניתן לטייל בראש שקט, להרגיע את הקרובים בבית ובמקרה הצורך גם להציל חיים הובילה אותנו להקמת החברה. מרגע הקמתה, SPOT ISRAEL שמה דגש מיוחד על מתן שירות אישי ומסור ללקוח. כיום SPOT ISRAEL היא רשת מובילה בתחום הציוד הלווייני ומכשירי איתור ומעקב אחרים, בעלת ידע ונסיון מקצועי שאין להם תחרות. במהלך השנים נחשפנו לדרישה מצד לקוחותינו למוצרים נלווים נוספים מתחום האיתור הלוויני מלבד מכשירי האיתור המיועדים למטיילים, מוצרים אשר מיועדים למניעת גניבות, לילדים, אנשי הגיל השלישי, רוכבי אופניים, חיות מחמד, בעלי חיים ועוד. מוצרינו נבחרו בקפידה והם מייצגים את הרמה הגבוהה ביותר של מוצרים שקיימים בשוק. אנחנו לא מתפשרים על איכות הדגמים, ומציעים לכם מגוון רחב במחירים אטראקטיבים ובתנאי קנייה ומשלוח גמישים.

מומחיות שלנו היא החוויה שלכם – השירות שלקוחותינו מקבלים לא נגמר ברגע הקנייה. מלבד המשלוח המהיר שאנו מספקים עד לבית הלקוח, אנחנו נהיה שם גם ביום שאחרי בשביל ללוות אתכם שירותית, לספק לכם מדריכים מקצועיים והכוונה ולענות על כל שאלה שתהיה לכם. קנייה ב-SPOT ISRAEL היא כניסה לשותפות: אנחנו נלווה אתכם בכל שלב ושלב ותמיד נדאג להעניק לכם יחס אישי וצמוד תמיכה ושירות בכל שלב.

אם האתר לא יענה על כל השאלות שלכם, צוות מקצועי של יועצי SPOT ISRAEL עומד לרשתוכם במענה הטלפוני שלנו. לא ננוח עד שכל הבקשות שלכם יענו ותהיו מרוצים ב100% מהשירות שלנו.

 

הערכים המובילים אותנו :

 אמינות והגינות אישית ומסחרית

מקצועיות

יצירת חווית שירות אדיבה לקהל לקוחיתנו

בין קהל לקוחותינו ניתן למצוא:

מטיילים, מדריכי טיולים, משרד הבטחון, יחידות צהל, יחידות אבטחה ובטחון שונות, שירותי הכבאות וההצלה, ציי רכב, חברות שליחות, שייטים, מובילי מטען וסחורות, בעלי נגררים, חברות טכנולוגיה, פעילות ימים, חברות אבטחת אישים ועוד רבים.